• Benutzer online : 87
  • Arbeitgebern Online : 0
  • Registrierte Mitglieder : 1 233
  • Gesellschaften registriert : 246 643
  • Arbeitsplätze : 272 208
  • Lebensläufe : 231

    Stellen Details

Helfer - Kunststoff, Kautschuk (m/w/d) - Angebot:

Stellen Beschreibung:

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 30 lat jest pracodawcą dla ponad 300 zatrudnionych pracowników jako dostawca usług personalnych. Oferujemy różnorodne oferty pracy z różnych dziedzin specjalizacji - przy atrakcyjnych warunkach, wzorcowych świadczeniach socjalnych oraz możliwościach rozwoju osobistego w Twojej karierze zawodowej.
Wir rekrutieren:

Helfer - Kunststoff, Kautschuk (m/w/d)

Na tym stanowisku poszukujemy również maszynistów!!
Oferujemy
  - Atrakcyjne, indywidualne i ponadstandardowe wynagrodzenie, prosimy o kontakt
  - Dodatkowe premie za zmiany oraz dodatkowe świadczenia uzależnione od pracy
  - Płatność rocznej premii urlopowej i świątecznej
  - Wysokie szanse na przejęcie przez klientów
  - Umowa o pracę na czas nieokreślony oraz lokalne miejsca pracy
  - Premie za polecanie pracowników
  - Zaufanie, sprawiedliwość, kompetencja
  - Zarobki od 13,50 €/godz. + dodatki
Twoje zadania
  - Montaż podzespołów
  - Wyjmowanie elementów plastikowych z maszyny
  - Proste kontrole jakości
  - Obróbka gratowania i pakowanie
Twj Profil
  - Doświadczenie w obszarze produkcji będzie mile widziane
  - Znajomość języka niemieckiego: A2/B1
  - Samodzielność i bardzo dokładne podejście do pracy
  - Zręczność manualna, sprawność fizyczna
  - Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  - Preferowane posiadanie prawa jazdy i samochodu, ale nie jest to warunek konieczny
Twój sposób aplikacji:
Prosimy o przesłanie swojej aplikacji bezpośrednio i bezproblemowo przez przycisk „Bewerbungsformular“”.
Prosimy o załączenie swojego CV lub dostarczenie go później. Twój osobisty opiekun skontaktuje się z Tobą natychmiastowo. Czekamy na Twoją aplikację.
Wspólnie z Tobą chcemy chronić środowisko i informujemy, że dokumenty wysyłane pocztą nie będą odsyłane. Prosimy o zrezygnowanie z tej formy i aplikowanie online, co jednocześnie chroni Twoje dane osobowe zawarte w aplikacji.

Twój osobisty opiekun:
Frau Marion Oswald
E-Mail-Adresse: m.oswald@polke-zeitarbeit.de
Telefon:    +49 (0) 3591 3801402

Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH
Humboldtstraße 25, 02625 Bautzen

Stellendetails:

Einsatzort:

02625 Bautzen, Sachsen Sachsen Deutschland

Branche:

Kunststoff

Beruf:

Helfer / Helferin für Kunststoff, Kautschuk

Tätigkeitsbereich:

Hilfskraft/Aushilfe/Hilfstätigkeit

Vergütung:

Od 13,50 € za godzinę plus dodatki.

Art des Auftrags:

Festanstellung (Zeitarbeit)

Befristung:

unbefristet

Kontakt:

Humboldtstraße 25
02625 Bautzen, Sachsen
+49 3591 3801400
m.oswald@polke-zeitarbeit.de